Yhteystiedot

ASIAKASPALVELU
ma-pe klo 9.00-16.00
+358 29 370 0770
myynti@paga.fi
NOUTOVARASTO
ma-pe klo 9.00-17.00
Ruosilantie 14, lait. 3-4
+358 45 127 5234
Tuotanto- ja työntekoyhtiö Pågå Oy
Ruosilantie 14 E
00390 Helsinki
Y-tunnus 1054547-7

Olli Lämsä
Projektipäällikkö
+358 50 345 0384
olli@paga.fi

Joonas Vuorela
Projektipäällikkö
+358 40 779 1106
joonas@paga.fi

Pertti Rantanen
Projektipäällikkö
+358 400 600 315
pertti@paga.fi

Mari Numminen
Projektikoordinaattori
+358 50 433 9414
mari@paga.fi

Mikko Lahdensalo
Myyntijohtaja
+358 400 210 644
mikko@paga.fi

Outi Alander
Uustuotemyynti – EFF
+358 40 510 2671
outi@eff.fi

Miikka Valtonen
Toimitusjohtaja
+358 40 586 5170
miikka@paga.fi

Jarno Saari
Tuotantojohtaja
+358 50 351 8680
jarno@paga.fi

Sauli Jokinen
Tuotantopäällikkö
+358 40 750 7686
sauli@paga.fi

Eero Joensalmi
Työnjohtaja
+358 50 303 7604
eero@paga.fi

Linda Repo
Työnjohtaja
+358 40 582 1738
linda@paga.fi

Ville Sorajoki
Työnjohtaja
+358 45 891 7484
ville@paga.fi

Jussi Juselius
Logistiikkapäällikkö
+358 40 030 7827
jussi@paga.fi

Seppo Tarvainen
Varastopäällikkö
+358 50 413 9055
seppo@paga.fi

Petri Eskelinen
Varastovastaava
+358 45 127 5234
varasto@paga.fi
Käyttäjäksi voit rekisteröityä ensimmäistä tarjouspyyntöä lähettäessäsi. Kun olet koostanut tarjouspyyntöösi haluamasi tuotteet, voit vielä täydentää sitä lisäämällä yhteystietosi tarjouspyyntöön . Sinulle luodaan tunnus automaattisesti ja tarjouspyyntösi yksityiskohdat jäävät meille talteen. Saat tarjouspyynnön lähetettyäsi sähköpostiisi käyttäjätunnukset ja ohjeet oman tilisi käyttöön. Rekisteröityminen on ilmaista ja vaivatonta.